Tydzień Małżeństwa

„On nigdy mnie nie słucha…”

„Ona znowu się czepia…”

 Jak często masz takie myśli? Bliskie relacje są ważne i piękne, ale mogą być bardzo trudne.

Proponujemy, byście zatrzymali się na chwilę i przyjrzeli temu, w jaki sposób porozumiewacie się ze sobą – co Wam pomaga, a co powoli staje się nie do zniesienia…

Warsztat będzie okazją do wypróbowania różnych sposobów komunikacji.

Zobacz,  jakiego języka miłości jeszcze nie znasz…

Termin: 07. 02. 2016 r., godz. 10:00-12:00

Miejsce: Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej Dla Dzieci i Młodzieży     (l. Racławicka 17, wejście od ul. Kościuszki).

Prowadzący:

Grażyna Brzezińska – psycholog, ukończyła szkolenia z zakresu terapii par i małżeństw oraz mediacji rodzinnych, obecnie w trakcie kursu psychoterapeutycznego. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje prowadzenie konsultacji psychologicznych, interwencji kryzysowej, psychoterapii, a także szkoleń i warsztatów grupowych oraz zajęć psychoedukacyjnych.

Joanna Kiedrowicz – psycholog. ukończyła szkolenie z psychotraumatologii specjalistycznej, obecnie w trakcie studium psychoterapii integratywnej prowadzonego przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich. Prowadzi konsultacje oraz psychoterapię dorosłych i młodzieży. Jest także doradcą rodzinnym, pracuje z narzeczonymi i małżeństwami w poradni rodzinnej, współprowadzi rekolekcje kierowane do par.

ZAPISY: poprzez formularz Tygodnia Małżeństwa:

Weź udział