Tydzień Małżeństwa

Osoby niesłyszące komunikują się w języku migowym. Jednak słuch jest wyłączony tylko jako zmysł – słuchanie to chęć zrozumienia informacji płynących od drugiego człowieka.

Komunikacja jest najpotężniejszym czynnikiem determinującym jakość relacji z innymi ludźmi i własny rozwój.

...Ty i ja jesteśmy zwróceni do siebie twarzami. Rejestrujesz zmysłami to, jak wyglądam, jak mówię, co słyszę, jak pachnę…i jak odbieram cię w dotyku. Twój mózg melduje ci, co to wszystko dla ciebie znaczy...

Jednak świadomość, że związek ma swoją dynamikę powinna nas motywować do bycia uważnym. Budowanie dobrej komunikacji w związku to twórcza praca – to „dbanie o ogród”.

Jeśli ciekawi was w jakie pułapki w komunikacji pomiędzy małżonkami można się złapać – zapraszam na warsztaty.

Termin: 12.02.2016 poniedziałek godz. 17,30 – 20.00

Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wejherowie ul. Dworcowa 7 

Prowadząca: JUSTYNA LABUDA – ZDZIEBŁOWSKA

Magister surdopedagogiki (1997). Ukończyła studia podyplomowe – Psychologia Pomagania i Interwencji w Kryzysie. Dokształca się poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz warsztatach ustawicznie wzbogacając warsztat pracy terapeutycznej. Posiada długoletnie doświadczenie praktykując w prywatnym gabinecie terapeutycznym oraz poprzez pracę w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie ( od 1993).

Współpracowała z PCPR Wejherowo jako koordynator dla rodzin zastępczych, wspomagając je w kryzysie. Posiada kwalifikacje mediatora rodzinnego – wspierając porozumienie w rodzinie.

Współtworzy Wejherowski Ośrodek Terapii i Rozwoju DIALOG, gdzie pracuje indywidualnie, w grupie oraz systemowo w rodzinie. Specjalizuje się w konsultacjach wychowawczych i szkoleniach dla rodziców. Oferuje pomoc psychologiczną w sytuacjach kryzysów psychologicznych i życiowych. Realizuje terapię osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Współpracę psychoterapeutyczną podejmuje również wobec osób niesłyszących. http://dialog-wejherowo.pl/

ZAPISY: poprzez formularz Tygodnia Małżeństwa:

Weź udział