Tydzień Małżeństwa

Zaczyna się romantycznie, we dwoje... a potem? Dzieci, obowiązki, sprawy do załatwienia...Jak w tym wszystkim pielęgnować miłość małżeńską, jak dbać o siebie i o związek będąc jednocześnie rodzicem? Jak komunikować sobie miłość na każdym etapie życia rodziny?

Termin: 13.02.2016 godz. 13-15:00

Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wejherowie ul. Dworcowa 7 

Prowadzący:

Renata Gehrke – psycholog, psychoterapeuta, absolwentka Studium Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii realizowanego przez Ośrodek Terapii i Edukacji Psychologicznej w Sopocie (1999r.) a także Studium Psychoterapii realizowanego przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie (2004r.). Obecnie doskonali się w zakresie Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (ISTDP) w ramach Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Ukończyła też wiele szkoleń z zakresu psychologii i psychoterapii takich jak: praca z grupą, analityczna terapia grupowa, zastosowanie sztuki w reakcji post-traumatycznej, poradnictwo małżeńskie, problemy wieku dorastania, trauma i jej konsekwencje wychowawcze itp.

Jest członkiem Polskiej Federacji Psychoterapii oraz członkiem zarządu Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich/o. Gdańsk.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychologicznej i psychoterapeutycznej, zdobywane m.in. w Ośrodku Adopcyjno - Opiekuńczym, w Centrum Interwencji Kryzysowej, w Centrum Pomocy Psychologicznej SPCH/o. Gdańsk oraz w ramach prywatnej praktyki psychologicznej.


Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej metodą ISTDP, psychoterapii par, małżeństw, diagnozie psychologicznej, szkoleniach psychoedukacyjnych dla rodziców, młodzieży, firm i instytucji, prowadzeniu grup wsparcia i grup rozwojowych.

Dyrektor Wejherowskiego Ośrodka Terapii i Rozwoju DIALOG http://dialog-wejherowo.pl/ oraz współtwórca Pomorskiego Ośrodka Psychoterapii ISTDP http://istdp-psychoterapia.pl/

ZAPISY: poprzez formularz Tygodnia Małżeństwa:

Weź udział