Tydzień Małżeństwa

Wykład ukazujący znaczenie komunikacji w relacji, dotyczący budowania relacji małżeńskiej w oparciu o empatyczną komunikację. Odkrywanie uczuć oraz potrzeb swoich i współmałżonka,  poznawanie różnych języków miłości, budowanie bliskości emocjonalnej.

Termin: 9.02.2016 godz. 18:00

Miejsce: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Budynek nr III, sala D, 1 piętro Gdynia

Prowadzący: Natalia i Jacek Gozdalscy

Natalia Gozdalska -  żona, pedagog, biolog, studentka coachingu. Od 7 lat pracuje jako wychowawca przedszkolny. Od  trzech lat inspiruje się „Porozumieniem bez przemocy”, uczestniczyła w kursie empatii „Ja jestem ważny, Ty jesteś ważny”.  Odkrywa i każdego dnia fascynuje się na nowo jak empatyczna komunikacja zbliża, buduje kontakt i przynosi harmonię. Radością z tych odkryć chce dzielić się z innymi.

Jacek Gozdalski – mąż, lekarz, teolog, lider Wspólnoty Młodzi i Miłość.  Ukończył  Studium Psychoterapii  Integratywnej przy SPCH w Warszawie. Doktorant Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Psychologów Chrześcijańskich w Gdańsku.  W centrum jego zainteresowań jest człowiek wraz z całym bogactwem intelektualnym, emocjonalnym i duchowym. Czerpie radość z motywowania do rozwoju i towarzyszenia ludziom w odkrywaniu ich życiowej drogi. 

ZAPISY: poprzez formularz Tygodnia Małżeństwa:

Weź udział