Tydzień Małżeństwa

Caleb Holt żyje według porzekadła starego strażaka: nigdy nie porzucaj twojego partnera. Wewnątrz płonących budynków to jego naturalny instynkt. W stygnącym żarze jego małżeństwa, to jest już całkiem inna historia. Przez dziesięciolecie małżeństwa, Caleb i Catherine Holt oddalili się na tyle, że gotowi są, by dalej żyć bez siebie. Ponieważ już przygotowują się do postępowania rozwodowego, ojciec Caleba prosi swojego syna, by spróbował  podjąć eksperyment: Wyzwanie miłosne. Caleb ufający, że "Wyzwanie miłosne" nie ma nic wspólnego z jego "odrodzonymi w wierze" rodzicami, podejmuje próbę. Ale czy może próbować pokochać swoją żonę, podczas gdy odrzuca się możliwość miłości Boga? Czy będzie zdolny ciągle okazywać miłość osobie, która już ma dosyć jego uczucia? Czy też jest to kolejne małżeństwo, które musi "pójść z dymem"?

 

Miejsce: Centrum Myśli Jana Pawła II, Foksal 11, Pierwsze piętro

Termin: 11.02.2017, godz. 18:00

 

 

Weź udział

BAL MAŁŻEŃSKI

 

 

Zapraszamy wszystkie małżeństwa sakramentalne na  bal bezalkoholowy.

Zabawy i tańce poprowadzą profesjonalni wodzireje.  Podczas balu przewidziano:  ciepły posiłek, napoje, a także chwila refleksji i niespodzianki.

 

TERMIN:  11 lutego 2017 w godz.18:00 -23:00

MIEJSCE: Parafia  Marii Magdaleny na Bródnie, ul. Echa Leśnie 2

 

 

Ponieważ liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona, prosimy o zapisy za pomocą przycisku "weź udział".

 

 

 

Weź udział

Seans filmu "Przez śmiech do lepszego małżeństwa".

Mark Gungor w pełen humoru sposób ukaże szereg różnic między kobietami i mężczyznami w ich patrzeniu na świat i funkcjonowaniu, podzieli się doświadczeniem swoich 30 lat małżeństwa, opowie masę anegdot. Zapraszamy do wspólnego wysłuchania opowieści o mózgu mężczyzny i kobiety. Z tego filmu nikt nie wyjdzie znudzony!

 

Termin: 14 lutego 2017, godz. 18:30

Miejsce: Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3, Las Bielański, Warszawa

 

Szczegółowe info na: www.dobremiejsce.org

 

Ponieważ liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, prosimy o rejestrację za pomocą przycisku  "weź udział".

 

 

 

 

Weź udział

„Walentynkowa randka w Dobrym Miejscu”

 

Rozpoczniemy od pokazu rewelacyjnego seminarium - Części 1 z cyklu "Przez śmiech do lepszego małżeństwa".

Mark Gungor w pełen humoru sposób ukaże szereg różnic między kobietami i mężczyznami w ich patrzeniu na świat i funkcjonowaniu, podzieli się doświadczeniem swoich 30 lat małżeństwa, opowie masę anegdot.  Zapraszamy do wspólnego wysłuchania opowieści o mózgu mężczyzny i kobiety. Z tego filmu nikt nie wyjdzie znudzony!

W drugiej części, zapraszamy na kawę, herbatę i słodki poczęstunek w eleganckiej "sali czerwonej" Dobrego Miejsca. Każda para otrzyma swój osobny stolik, przy którym będzie można swobodnie porozmawiać (po obejrzeniu filmu będzie o czym mówić). Na żywo zagra duet wokalno gitarowy! Wystąpią Paulina Przychodzień-Witek i Łukasz Kłeczek.

Będą z nami goście specjalni - małżeństwo z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek, która od lat wprowadza pionierskie warsztatowe programy rozwoju relacji małżeńskich oraz przygotowania do małżeństwa.

 

Miejsce: DOBRE MIEJSCE wej. B; Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, wej. A jadalnia – sala czerwona

Termin: 14.02.2017, godz. 18:30

Szczegółowe informacje na: www.dobremiejsce.org

 

 

Ponieważ liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona prosimy o zapisy za pomocą przycisku "weź udział".

 

 

 

Weź udział

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu: Wyjątkowe Spotkanie Dla Małżeństw!

Spotykamy się już po raz trzeci, a nasze spotkanie tym razem nosi tytuł POŁĄCZENI.

Podczas tego wydarzenia wspólnie odkryjemy co buduje bliskość w małżeństwie, a co ją rujnuje. O co warto zabiegać i się troszczyć, co jest najważniejsze w małżeńskiej relacji.  Jak ze sobą rozmawiać?

Jak zawsze będziemy dzielić się prawdziwymi historiami z życia, a także zapewnimy dozę interaktywnych zadań, które pozwolą Wam odkryć coś unikalnego dla Waszego związku.

Jak zwykle przewidujemy kilka kreatywnych niespodzianek :). Nic tylko przyjść, inspirować się i stosować we własnym małżeństwie.

Dlaczego Wyjątkowe Spotkanie Dla Małżeństw?

  • Wyjątkowy małżonek – to czas, który spędzasz ze swoim jedynym na świecie, niezwykłym mężem lub żoną
  • Wyjątkowy Bóg – wierzymy, że Bóg jest twórcą człowieka, rodziny i małżeństwa. W Biblii czytamy, że poświęcił swojego jedynego syna Jezusa Chrystusa aby umarł w nasze miejsce za mój i Twój grzech. Jesteśmy pewni, że ten bezgranicznie kochający nas Bóg wie najlepiej co jest dla nas najlepsze dlatego zawsze mówiąc o małżeńskiej relacji sięgamy do Biblii.
  • Wyjątkowi goście – naszymi mówcami są pary, które doświadczyły i odkryły coś cennego w swojej relacji małżeńskiej i pragną podzielić się tym z innymi aby uskrzydlić, wzmocnić i zachęcić inne małżeństwa.

Miejsce: Dwór Oliwski w Gdańsku, ul. Bytowska 4, Sala Grafitowa

Data: 25 marca (sobota), godz. 16:30

Koszt: 50 zł od pary do 20.03, po tym terminie 55 zł; płatność na konto nr 34 1160 2202 0000 0000 2747 9807.

Ilość miejsc ograniczona.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na Fanpage’u  Dla Małżeństw: https://www.facebook.com/dlaMalzenstw/